top of page
Home
PORTFOLIO H

SUBTILI IR ESTETIŠKA VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA

Apie mus
Fotosesija13-2.jpg

Apie mus

Esame Sergej ir Anastasija - menininkų šeima įsimylėjusi fotografiją. Ypatingą vietą mūsų gyvenime užima estetika: nuo aplinkos, kurioje gyvename iki švenčių, kurias įamžiname. Per dešimt metų esame nufotografavę daugiau nei 200 vestuvių. Dirbame dviese ir esame produktyvus tandemas - turime bendrą viziją, kaip turi atrodyti graži ir kokybiška vestuvinė fotografija: subtilios ir išjaustos spalvos, subalansuota kompozicija, suvaldyta šviesa ir nuoseklus istorijos pasakojimas.
 


Mus įkvepia stilingos, subtilios, estetiškos vestuvės. Mūsų klientai: nuoširdūs, rafinuoti, žavūs ir įsimylėję. Vertiname žmonių individualumą, kiekvienos vestuvės mums yra unikalios ir nepakartojamos.

Svarbu, kad klientai mus rinktųsi atsižvelgdami į portfolio, kad mūsų nuotraukos Jiems būtų artimos. Geriausio rezultato tikėtis galima tuomet,  kai mūsų ir poros vizija į vestuvių fotografavimą sutampa.

Gyvename Vilniuje, bet mėgstame keliauti, todėl fotografuojame visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Publikacijos-logos TRANSPARENT - Grey40.

SEKITE MUS INSTAGRAME,

Čia matysite naujausias ir aktualiausias nuotraukas:

@sp_fotografija

Atsiliepimai

“ Anastasija ir Sergejau,

Nuoširdžiai dėkojame Jums už puikiai atliktą darbą, už visas pastangas ir įdėtą širdį! Jūs nerealūs! :) Nuotraukos tiesiog tobulos – fantastiškos spalvos, natūralios emocijos ir subtylus, elegantiškas jų perteikimas gniaužia kvapą. Jūs išpildėte mūsų svajones. Fotografuotis su Jumis buvo tikras malonumas. Dažniausiai su fotografais jaučiames kiek įtemptai, o su Jumis viskas vyko taip ramiai, sklandžiai, smagiai ir natūraliai, kad kartotume ir kartotume šią fotosesiją. :)  Labai nustebino nuotraukų pateikimas! WOW! Tikrai matosi kad dirbate iš visos širdies ir stengiates kiekvienam padaryti tikrą šventę, kurią galetų prisiminti dar ilgai. Sakome Jums AČIŪ! Ir tikrai kreipsimės į Jūs sekantį kartą, o taip pat rekomenduosime ir visiems kitiems! Didžiausios sėkmės Jums darbuose! Ir iki pasimatymo! ;) ”

— Anastasija ir Kostas

Atsiliepimai

Galerija1

Galerija