top of page

"Pavasaris senoje oranžerijoje"

Projekto dalyviai:
 
Gėlės: Nothing But Flowers
Spaudos dizainas: Bruknės vestuvės
MUAH: Kristina Busilaitė
Suknelė ir aksesuarai: Jurgita Bridal
Modeliai: Vaiva Žymantaitė ir Deividas

Ideja ir nuotraukos : SP fotografija / FINE STORIES

Planuojant šią fotosesiją kūrėme kiek rečiau Lietuvoje sutinkamą bohemišką, vintažinį įvaizdį ir kartu norėjome parodyti pasaulyje gyvuojančias fotografijos, floristikos, kvietimų dizaino, nuotakos įvaizdžio tendencijas.

Fotosesijos vietai pasirinkome seną barokinę buvusią  dvaro oranžeriją. Ši vieta apipinta botaninėmis istorijomis, įkvepia ir skleidžia romantišką nuotaiką, tad ji ir padiktavo visos fotosesijos stilistiką. Augalų tema pastaraisiais metais yra ypač populiari įvairiose srityse nuo grafinio iki drabužių ar interjero dizaino. Todėl natūralu, jog šis stilius tampa vis dažniau sutinkamas ir vestuvėse.

Indrė, "Nothing But Flowers" :
"Sodų, botanikos tema ypač tinka pavasario vestuvėms, kuomet gamta prabunda ir ima nedrąsiai skleistis. Šios fotosesijos floristiniam dizainui išpildyti buvo pasirinktas lengvų pavasarinių augalų ir retų egzotinių orchidėjų duetas, papildytas gaivia žaluma. Baltos tulpės, rausvų atspalvių heleborai puokštėje įprasmina pavasario trapumą. O melsvi pentiniai kartu su puošniosiomis orchidėjomis raibuolėmis ir įvairia tekstūrine žaluma, vis išneriančia tarp žiedų, atstovauja botaninę oranžerijos tematiką. 

Vis labiau populiarėja vestuvių gėles rinktis pagal sezoną, kuomet augalai džiugina tvirtais ir kokybiškais žiedais, lapija. Todėl pasirinkę vestuvių datą, vietą ar tematiką, nepamirškite paklausti savo floristų, kas tuo metu žydės. Taip dekorui pasirinkti augalai ne tik džiugins akis, tačiau taip pat sukurs darną su šventės metų laiku."

Laura, "Bruknės Vestuvės" :
"Prie botaninio stiliaus derinome ir vestuvinės kanceliarijos detales: kvietimus, susodinimo planą bei plakatą su sentencija. Juose naudoti dizaino elementai subtiliai atkartoja bei papildo tokio stiliaus šventei būdingą lengvumą, švelnumą bei romantišką nuotaiką. Šventinės spaudos pagrindu tapo prigesintų spalvų akvarelė, marginta ranka pieštais augalų motyvais. Lengvas peršviečiamas kalkinis popierius kvietimams suteikia paslapties, o vaško antspaudas su augalo motyvu simbolizuoja tvirtą, ilgalaikį meilės ryšį. 

Netikėtas sprendimas - pakabinamas kelių dalių susodinimo planas – puikiai tinka didesnėms erdvėms su aukštomis lubomis. Minimalistinis plakatas su jaunavedžiams svarbia sentencija ar eilėraščio posmu tampa stilingu ir prasmingu foto zonos ar linkėjimų kampelio akcentu."

Vizažistė Kristina :
"Fotoesijos metu nuotakai sukurtas itin madingas ateinančio vasaros sezono įvaizdis. Natūralumas, lengvumas ir gaiva atsispindi tiek šukuosenoje, tiek makiaže. Nuotakai parinkome lengvas, netvarkingas bangas, kurias galima paįvairinti supinta kasyte ar plaukų papuošalu. Alternatyva bangoms gali būti „tvarkingai netvarkingas“ kuodas, surišta „uodega“ ar tiesiog ištiesinti plaukai su skyrimu per vidurį. Lengvų, neįpareigojančių šukuosenų akcentais šį sezoną tampa įvairūs lankeliai ir segtukai.

Šios vasaros makiažo tendencijos pasižymi spindesiu, natūralumu, vėjavaikiškumu. Jeigu praėjusią vasarą akcentavome švytinčius skruostikaulius, o odą palikome matinę, šią vasarą turi švytėti visas veidas. Skruostams naudosime rožinius atspalvius, ypač madinga „dusty rose“ skaistalų spalva. Akių makiažas taip pat turi spindėti, blizgūs, „metallic“, rožiniai ir bronziniai akių vokų šešėliai puikiai įsilies į bendrą įvaizdį. Galima akis  padengti tik blizgiu šešėliu ir gausiai padažyti blakstienas. Norint ryškesnio žvilgsnio,naudojami akių pravedimai, madingi ir platūs ir visai siauručiai. Na, o dūminis akių makiažas yra klasika, kuri madinga visada, tačiau šį sezoną tai turi būti lengvas, supaprastintas ir neintensyvus variantas. Antakiai jau kelintą sezoną išlieka platūs, nedaug padažyti ir sušukuoti į viršų. Nuotakos šią vasarą gali atsipalaiduoti ir užmiršti tobulą lupų kontūrą,- dabar madingas „nubučiuotų“ lūpų įvaizdis. Naudojami „nude“, bordo, rožiniai bei uogų atspalvių lūpų dažai. Visa tai kuria itin jaunatvišką, natūralų ir gaivų įvaizdį, paryškina natūralų nuotakos grožį, nekeičiant jos bruožų."

Fotosesija ir tekstas buvo publikuoti išteku.lt portale 2019 m. balandžio mėn.

bottom of page